"سفیران مفید"

سفیران مفید

معرفی دوره

این دوره برای کسانی طراحی شده که زمان کافی برای شرکت در دوره‌های چهارماهه آکادمی‌مفید را ندارند. دوره‌ای که علاوه‌بر آموزش‌های بازار مالی به مباحث بازاریابی هم می‌پردازد. دانشجویان پس از گذراندن این مباحث در آزمون پایان‌دوره شرکت می‌کنند و پس از کسب نمره‌ی قبولی، به عنوان سفیر مفید به بازاریابی می‌پردازند و کسب درآمد می‌کنند. این دوره کاملا رایگان است

ارسال رزومه

مرحله اول

یکی از پارامترهای دوره باکیفیت، دانشجویان علاقمند و با انگیزه است. آکادمی مفید با بررسی رزومه‌ها شرایط را برای یک همکاری مفید فراهم می‌کند.

مرحله دوم

مصاحبه

اولین گام برای شناخت و آغاز یک همکاری گفتگو است. در گفتگوی اولیه بعد از بررسی رزومه‌ها تلاش می‌شود افراد مستعد شناسایی و در اولویت دوره سفیران مفید قرار گیرند.

مرحله سوم

آموزش بازار بورس

بازار مالی ایران زمانی شکوفا می‌شود که افراد با اطلاع و وارد آن شوند. ما تلاش می‌کنیم دانشجویان در این مرحله به شناخت کافی از این بازار برسند.

مرحله چهارم

آموزش بازاریابی

از اهداف اصلی دوره سفیران مفید، یادگیری فنون بازاریابی و کاربرد آن در حوزه مالی است. آکادمی مفید تلاش می‌کند با اساتید توانمند این مهم را ایجاد کند.

آزمون پایانی و کسب مدرک

مرحله پنجم

برای کارگزاری مفید مهم است که سفیرانش شناخت کافی از امور مالی و بازاریابی داشته باشد. پس با آزمون توانایی سفیران را محک می زند.

مرحله ششم

شروع بازاریابی و کسب درآمد

سفیران مفید به نقطه ای رسیده اند که می توانند دیگران را با بازار مالی آشنا کنند و با جذب مخاطبان به کارگزاری مفید به کسب درآمد بپردازند.